Luca Net E - Arşiv Faturası
Luca Muhasebe Sisteminde E – Arşiv Faturaları, Luca Net KOBİ Ticari Yazılım dahilinde düzenlenebilmektedir.


  • Luca Mali Müşavir Paketi kullanıcıları, E - Arşiv faturasında da Luca çözümlerinden faydalanmak isterlerse ilk olarak Ticari Yazılımlarımızdan ( Luca NET veya Luca KOZA) birine ayrıca üye olmalıdırlar. Ticari Yazılım üyeliği olmadan E - Arşiv faturası çözümlerimizden faydalanılamamaktadır.
  • İkinci adım olarak Ticari Yazılımlarımızda hazırlanan E – Arşiv faturalarının gönderilebilmesi için İŞNET A.Ş. ile ayrıca E – Arşiv Faturası Entegratörlüğü anlaşmasına varılması gerekir.
  • Luca Net KOBİ Ticari Yazılımının satışını ve ürün desteğini İş Bankası’ nın iştiraki olan İŞNET A.Ş. firması karşılamaktadır. Dolayısıyla Luca Net KOBİ Ticari Yazılımında E – Arşiv Faturası "üyeliği"; firmalar için, İŞNET A.Ş. ile irtibata geçerek ürünle birlikte aktif edilebilir. Ardından E – Arşiv Faturası "gönderimi" için ayrıca İŞNET ile E – Arşiv Faturası Entegratörlüğü anlaşmasına varılması gerekir.
  • Luca Net KOBİ Ticari Yazılımında meslek mensuplarına verilen lisans kapsamında E – Arşiv Faturası Üyeliği, ayrıca ödenecek bir bedel karşılığında hizmete açılacak bir üyeliktir. Dolayısıyla Luca Net KOBİ Ticari Yazılımına üye olmuş olan mali müşavirler, E – Arşiv Faturası “Üyeliği” ve ardından “Gönderimi” için de ayrıca İŞNET A.Ş. ile irtibata geçmelidir.


İŞNET

Luca Net KOBİ Ticari Yazılımı Satış ve Ürün Desteği Hattı

Telefon Numarası : 0 850 724 58 22

Mail Adresilucanetdestek@is.net.tr


Luca Net KOBİ Ticari Yazılımı ONLINE E-Arşiv Fatura Başvurusu İçin Tıklayınız..


  • Ticari Yazılımlarımız dahilinde hazırlanan E – Arşiv faturaları, karşı taraf alıcıya, İŞNET tarafından gönderilebilmektedir.

Gönderilen E – Arşiv Faturalarında Kullanıcı Bazlı Parametrik Düzenlemelere Elverişli Yazılım Alt Yapısı


Firma, kendi Logo’sunu ve Firma İmzasını E – Arşiv Faturasına yükleyebilir.

Sisteme Giriş