Luca Net E - FaturaElektronik fatura yöntemini kullanan Luca Net KOBİ Ticari Yazılım kullanıcıları; hem satış faturalarını, e faturaya geçiş yapmış olan cari firmalarına elektronik dosya formatında gönderebilir hem de kendisine gelen elektronik faturaları, program dahiline alabilirler.

  • Luca Mali Müşavir Paketi kullanıcıları, E - Faturada da Luca çözümlerinden faydalanmak isterlerse Ticari Yazılımlarımızdan ( Luca NET veya Luca KOZA) birine ayrıca üye olmalıdırlar.
  • Ticari Yazılım üyeliği olmadan E - Fatura çözümlerimizden faydalanılamamaktadır.
  • Luca Net KOBİ Ticari Yazılımının satışını ve ürün desteğini İş Bankası’ nın iştiraki olan İŞNET A.Ş. firması karşılamaktadır. Dolayısıyla E - Fatura üyeliği; firmalar için, İŞNET A.Ş. ile irtibata geçerek ürünle birlikte aktif edilebilir.
  • Luca Net KOBİ Ticari Yazılımında firmalara verilen lisanslarda E - Fatura hizmeti ürüne entegreli olup E -Fatura için ekstra bedel ödenmemektedir.
  • Luca Net KOBİ Ticari Yazılımında meslek mensuplarına verilen lisans kapsamında E - Fatura, ayrıca ödecenek bir bedel karşılığında hizmete açılacak bir üyeliktir. Dolayısıyla Luca Net KOBİ Ticari Yazılımına üye olmuş olan mali müşavirler, E - Fatura üyeliği için İŞNET A.Ş. ile irtibata geçmelidir.

 

İŞNET A.Ş.

Luca Net KOBİ Ticari Yazılımı ve E - Fatura Özel Entegratörlük Hizmeti  Satış ve Ürün Desteği Hattı

Telefon Numarası : 0 850 724 33 87

Mail Adresiefaturadestek@nettefatura.com.tr

 

Luca Net KOBİ Ticari Yazılımı E – Fatura Ücretleri;

Luca Net KOBİ Ticari Yazılımına 2 ayrı lisanslama türü ile üye olunabilmektedir;

  • Firma Lisanslı Üyelik
  • Meslek Mensubu Lisanslı Üyelik

 

Fiyat Listesini Detaylı İncelemek İçin Lütfen Tıklayınız..

Luca Net KOBİ Ticari Yazılımı ONLINE E – Fatura Başvurusu İçin Tıklayınız..

 

 

Luca Net KOBİ Ticari Yazılımından E – Fatura Gönderiminde 2 türlü yöntem vardır;

  • Luca Net KOBİ Ticari Yazılım kullanıcıları; E – Faturalarını, Program içinden bilgisayarlarına yükleyecekleri bir uygulama yazılımı; - (kamu sertifikasyon merkezi tarafından mali mühür uyum değerlendirme raporu onaylı e - fatura oluşturan ve imzalayan uygulama yazılımı) ..ile Gelir İdaresi Başkanlığı’nın E – Fatura Portalına şifreleri ile bağlanarak yükleyebilirler. Aynı şekilde kendilerine kesilen satış ve iade faturalarını da GİB Portaldan indirebilir ve aynı yazılım aracılığıyla Ticari yazılıma yükleyebilirler.
  • TÜRMOB – İŞNET A.Ş. “Özel Entegratörlük Hizmetleri” anlaşması kapsamında; İŞNET A.Ş. ile Özel Entegratörük anlaşmasına varan Luca Net KOBİ Ticari Yazılımı üyeleri; Luca Net Ticari Yazılım’ ın içinden çıkmadan, program içinde ayrı bir menüden karşı taraf alıcılara E - Faturalarını gönderebilirler. Aynı şekilde kendilerine kesilen satış ve iade faturalarını da Ticari yazılıma yükleyebilirler. Gönderilen ve Alınan E – Faturalar, İŞNET A.Ş. tarafından ücretsiz saklanmaktadır.

Gönderilen E – Faturalarda Kullanıcı Bazlı Parametrik Düzenlemelere Elverişli Yazılım Alt Yapısı

Firma, kendi Logo sunu E Fatura ‘ya yükleyebileceği gibi kendine özel E Fatura Tasarımı da yapabilir.

Diğer esnek kullanım fonksiyonları da isteğe bağlı olarak E – Faturaya uygulanabilir.

Sisteme Giriş