Türkiye'nin İlk ve Tek Web Tabanlı Merkezi Muhasebe Sistemi

x
E-Dönüşüm
Kaynaklar
Destek Talep
Tanıtım Talep
LUCA KOZA Ticari Paket ve Kurumsal Çözümler

Luca sisteminin Ticari Yazılım alanında büyük ölçekli işletmelere dönük ürünü olan LUCA KOZA; Ticari Paket ve Kurumsal Çözümler ile amacımız, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir büroları, Yeminli Mali Müşavir ofisleri ve müşterilerinin de sistemde yer almalarını sağlamak ve Meslek Mensuplarının müşterileri ile ilişkilerini daha verimli kılmaktır.

LUCA KOZA Mali Müşavir Paketi ile entegre çalıştığı için, meslek mensubunun üzerinde çok önemli bir yük olan ve çok zaman alan fiş girişi işlemlerini %70 azaltmakta, böylece meslek mensubu asıl yapması gereken finansal raporlar üretmeye vakit ayırabilmektedir. Müşterinin gün içerisinde gerçekleştirdiği ön büro işlemleri (fatura kesme, stok hareketleri, cari hareketler vs.) otomatik olarak mali müşavir paketine giderek muhasebeleşmesi gerçekleşmektedir. Bunun yanı sıra internet teknolojisinin ve merkezi sistemin avantajlarını küçük ve orta ölçekli işletmelerde de aynı etkinlikte kullandırmak ve mali müşavirleri ile aynı ofisteymiş gibi çalışmalarını sağlamak amacıyla geliştirilen bu ürün şirketlere de çok önemli kolaylıklar getirmektedir. 

LUCA KOZA, ticari olarak iş süreçlerinin her adımına cevap verebilmek, mali müşavir-müşteri bütünleşmesini sağlamak ve bu anlamdaki ihtiyaçları gidermek üzere tasarlanmıştır. Tüm hareketler için gerekli olan bilgileri doğru kaynaklardan alan ve bu bilgileri gitmesi gereken noktalara taşıyan LUCA KOZA, şirketlerin ve departmanlarının ihtiyaçlarını karşılayacak yapıda ve esnekliktedir.

LUCA KOZA Standart ve Profesyonel olmak üzere iki sürümden oluşmaktadır. 

Standart Sürüm; Yönetici, Stok Yönetimi, Finans Yönetimi, Fatura Yönetimi, Gelir-Gider Kartları ve Raporlardan oluşmaktadır. 

Profesyonel Sürüm; Yönetici, Stok Yönetimi, Finans Yönetimi, Fatura Yönetimi,  Satış Yönetimi, Satınalma Yönetimi, Analizler ve Raporlardan oluşmaktadır. 

NEDEN KOZA? 

 • Değişken tanımlama özelliği sayesinde 30' un üzerinde farklı sektörde kullanım,
 • Ön caride gerçekleştirilen hareketlerin belirlenen dönemlerde muhasebe fişinin oluşturulması,
 • Toplu fatura oluşturma, fatura yazdırma, kart silme özelliği ile zaman tasarrufu sağlanması,
 • Kısa yol tuşları ve pratik kullanımı ile hızlı çalışabilirlik,
 • Firmaya özel hareket ve ölçü birimi tanımlanabilmesi,
 • 10'un üzerinde özel analiz raporu ile karar verme süreçlerinin hızlandırılması,
 • Detaylı yetkilendirme özelliği ile işletme içi denetim ve kontrolün sağlanması,
 • Şube bazında işlem yapılabilmesi ve rapor alınabilmesi,
 • Internetin olduğu her yerden, her zaman çalışabilme rahatlığı
 • Hızlı Destek ile Yüksek Kullanıcı Memnuniyeti: Teknolojisi sayesinde firmalara anında bağlanıp, hızla destek verilerek problemler çözülmekte ve firmanın zaman kaybı yaşaması önlenmektedir. Ayrıca Telefon destek hattı ve mail kanalıyla da danışmanlık hizmeti desteği verilmektedir. Bu şekilde kaliteli destek ile verimlilik artırılarak, kullanıcı memnuniyeti sağlanmaktadır.
 • Yazılım Güncelleme ile Verim ve Karlılıkta Süreklilik: KOZA’da firma talepleri, mevzuat değişiklikleri ve değişen piyasa koşulları değerlendirilerek, yazılım sürekli güncellenmektedir.

 

Luca KOZA ve Luca NET KOBİ Ticari Yazılım Arasındaki Farklar

Luca Net ve Luca Koza her ikisi de Luca Sisteminde Ticari Yazılımlardır. Luca KOZA Büyük Ölçekli firmalar için kapsamlı bir ticari yazılımdır. Luca KOBİ NET Ticari Yazılım ise orta ölçekli işletmelerin kullanımına uygundur.

Luca Net ve Luca Koza arasındaki fark, açılan cari kart sayısı veya yapılan fatura kaydı sayısı kriteri değildir. Aradaki fark, Luca Net KOBİ Ticari Yazılımda bulunmayıp Luca KOZA Ticari Yazılımda bulunan modüllerdir;

 • Sipariş Modülü,
 • Stok Envanterinde Stokların Ayrıca Depo Çıkışlarının Takibi (Depo Ambar Fişleri gibi fatura harici belgelerle)
 • İthalatçı firmalar için proforma fatura, ithalat fatura kapama işlemleri, detaylı ithalat analizleri,
 • İngilizce Program Versiyonu

Yukarıda bahsi geçen modüller, Luca NET KOBİ Ticari Yazılımda yer almamakta, Luca KOZA Ticari Yazılımda yer almaktadır.

 

Luca KOZA Ticari Yazılım Paketi broşür ve fiyat listesini incelemek için tıklayınız