Luca Koza Ticari Paket ve Kurumsal Çözümler Sanal Mağaza Entegrasyonu

Başlıksız Belge
Luca Koza

Luca Koza Ticari Paket ve Kurumsal Çözümler ürünümüz Sanal Pazar entegrasyonu için StockMount ile senkronizasyon çalışmalarımız bitirilmiş olup Luca Koza Web Servis API kapsamında üyelerimizin kullanımına sunulmuştur.

StockMount ile Sanal mağazalarınızı, e-ticaret sitenizi yönetebilir ve tek panelden tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. Luca Koza Ticari Paket ve Kurumsal Çözümler ürünümüze ilk etapta Satış Sipariş ve Satış Faturası entegrasyonu eklenmiştir.

    Gerçekleştirilen bu entegrasyon ile sistemimiz;
    * Müşteri Kartlarına ait yeni kart açılımını VKN., TC., Mail Adresi ve Telefon bilgisi üzerinden kontrol ederek sistemde yer almayan kartlarınızı otomatik olarak oluşturacaktır
    * Stok Kartlarınıza ait işlemlerinizi ilgili kartın Kod, Mal Adı II ve Barkod Numarası ile eşleştirmesini sistem otomatik yapacaktır.
    Not: Eğer Luca Koza da yer alan Stok Kartlarınız her Pazar yerinde farklı bir kod ile açılmış ise Mal Adı II alanına örnek olarak #12345#QWERT# şeklinde kodun başına ve sonuna # işareti koymak şartı ile birden fazla ekleme yapabilirsiniz.

Bu entegrasyonumuzdan faydalanabilmek için;

Luca Koza Ticari Paket ve Kurumsal Çözümler Web Servis API uygulaması satın almanız ve StockMount uygulamasını www.stockmount.com adresinden veya 0 850 840 77 77 numaralı telefon ile iletişime geçerek üyelik işlemlerinizi başlatmanız yeterli olacaktır.

Sisteme Giriş